Meeli ning keha lõõgastav massaaž:

Peale sauna või väsitavat matka on parim tunda, kuidas Sinu lihastest ja vaimust väsimus kaob! Klassikaline – kael, selg , käed ja jalad… Tai – see on terve keha äratus!  Info: 5179458 Arne.

Loe lähemalt

Retrohõnguline rattamatk:

Oled sa kunagi mõelnud, et igatsed vanu aeg, kui sai sõpradega või kallimaga looduse rüppes jalgratastega aega veeta? Kui jah, siis ära kõhkle ning tule Hiiekivisse, üheskoos leiame parima mooduse, kuidas neid aegu meenutada.

Loe lähemalt

 

Aktiivne puhkus, see on see, mida vaja:

Hiiekivil on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks. Suvel puhas ja mõnus Pärnu jõe vesi, kus saate ujuda, kala püüda, paadi ja kanuuga sõita. Suur valik sportimisvõimalusi – jalgpall, sulgpall, lauatennis, korvpall, noolemängud, koroona, mõnusad jooksurajad, talvel suusarajad jpm. Aastaringne seiklus metsas – matkad meie imekaunites metsades, rabamatk Suure-Jaanil jpm.Piltidel Ameerika Saatkonna poolt korraldatud suvelaager, millest võtsid osa lapsed Eestist, Lätist ja Leedust. Pildid ka Ameerika Suursaadik.

Loe lähemalt

Kanuumatkad:

Kanuumatk kaunil Pärnu jõel pakub lisaks loodusest saadud emotsioonidele ka rahuldustunnet iseenda saavutuse üle – ma tõesti sain sellega hakkama! Lisaks sellele kõigele saate nautida Pärnu jõe looduslikku vaikust ja mõnu… Kena rahulik sõit ilusal Pärnu jõel algab Kurgja Talust ning lõppeb meie juures, Hiiekivil. Marsruudi pikkuseks on u 7km ning see on täitsa paras selleks, et see energia ja mõnu kätte saada. Peale lahedat sõitu ootab teid mõnus saun ja hõrgutavad road. DELFI suvepäevad Hiiekivil (kanuumatkal)

Loe lähemalt

Räätsamatk:

Räätsadel saad sa unustamatu kogemuse, mida lihtsalt mööda laudteed rabas kõndides ei saa. Räätsadega ei vaju kõndija rabapinnasesse ja seega ei saa see kahjustada. Räätsamatka marsruudi valime lähtuvalt klientide soovidest, oma kogemustest, ilmastiku oludest ning samuti antud piirkonnas kehtivatest piirangutest.

Loe lähemalt

Paadimatk:

Mõnus puhkus kummipaadiga või tavalise paadiga Pärnu jõel. Paar tunnikest mõnusat paadisõitu Pärnu jõe puhtal veel, kus saate püüda Eestis enimlevinud kalaliike: särg, haug, linask, ahven ning siis üks korralik leil. Kas pole mitte mõnus puhkus?

Loe lähemalt

Miljon võimalust, mida vabas looduses teha:

Meie juures on tehtud nii kartulikoti jookse, kui ka muid väga naljakaid jookse. Kõik võimalikud mängud, mida iganes pähe tuleb, nende jaoks meil ruumi on. Meie juures on meisterdatud asju nii savist, kui ka muust looduslikust materjalist… Laske oma ideed valla ja mõelge midagi lahedat ja huvitavat. Kindlasti aitame meie enda poolt ka teie puhkuse meelelahutslikule poolele kaasa!

Loe lähemalt

Talvel uisutama, suusatama ning kelgutama:

Ka talvel on tegemist palju… Talvel saab meie tiigis uisutada, lahe kas pole? Uisutama võiks minna näiteks enne suusatamist, seejärel aga teha mõned ringid suusarajal. Suusarada läheb läbi kauni talvise metsa ning see elamus, mis sealt saab, on lihtsalt võrratu. Jõe ääres ootab aga lapsi kuid kindlasti ka täiskasvanuid kelgumägi, kus saab ennast vabalt tunda ja lastega lõbustada. Peale seda kõika sauna, kuuma teed ja mõnusaid hõrgutavaid roogasid.

Loe lähemalt

Fotojaht kaunis looduses: