Suur peamaja:

Peamajas kokku on 20 magamiskohta. Suur kaminasaal (50-le inimesele)Maja mõlemal korrusel on WC ja dušš ning esimesel korrusel suur avar köök söökide valmistamiseks. (külmik, elektripliit, mikrolainahi, kööginõud). Maja esimesel korrusel on TV. Samuti on majas WIFI. Tubade jaotus: 2 neljast, 2 kolmest, 3 kahest tuba.

Loe lähemalt

 Külalistemaja:

Külalistemajas on kokku 17 magamiskohta. Majas on kaks suurt peretuba, mis mahutab tuppa kuni viis inimest ja neli kahekohalist tuba. Külalistemajas on samuti TV ja WIFI. Dušš ja WC. Tubade jaotus: 1 viiene, 1 neljane, 4 kahest tuba (sellest üks lai abieluvoodiga)

Loe lähemalt

Saunamaja:

Saunamajas on mitme inimese saun, kaminaruum (kuni 20 inimest), kus saab pidada sünnipäevi jm tähtpäevi. Saunamaja teisel korrusel on lisaks veel 10 magamiskohta. Saunamajas on teie käsutuses külmik, elektripliit, kööginõud, WiFi ja TV. Teisel korrusel 9 magamiskohta kahes avatud planeeringuga toas. Saunas kaob argipäeva rutt. Sauna soojuses hajub argipäev, väsinud lihased pehmenevad ja luud-liikmed saavad puhkust!

Loe lähemalt

Kämpingud:

1 kämping mahutab kuni 4 inimest. (WIFI) Pesemisvõimalused on külalistemajas. Saadaval on 2 campingut: mõlemad mahutavad 3 in. (üks lai abieluvoodi), võimalus lisavoodile.