Tere tulemast!

Hiiekivi turismitalus leiab loodushuviline puhkaja mõnusa koduse paiga aktiivse puhkuse veetmiseks või lõõgastumiseks. Samuti ideaalne koht erinevate firmade töötajate majutamiseks, koolituste ja seminaride pidamiseks ja seltskondadele oma ürituste läbiviimiseks (sünnipäevad, pulmad, tähtpäevad, koosviibimised). Söök – talus on võimalik tellida erinevaid maitsvaid roogasid. Hiiekivi turismitalu asub Pärnumaal, imekauni Pärnu jõe kaldal. Meie talu lähedal asub Kurgja talumuuseum, mida soovitame kindlasti ka külastada. Ootame Teid aastaringselt! 🙂

Mida me pakume?

Firmapeod, sünnipäevad, pulmad jpm. – Hiiekivi turismitalu on ideaalne koht firmadele ja ettevõtetele suvepäevade korraldamiseks. Samuti hea koht seminaride ja koolituste läbiviimiseks. Lisaks sellele on meie talu suurepärane koht kus pidada Teie pulm, sünnipäev, tähtpäev, kokkutulek ja palju muud. Kõigele lisaks võime Teil aidata üritus korraldada, pakume ka toitlustust. Hiiekivi turismitalu territooriumil on olemas ka väga kiire WiFi (traadita interneti leviala). 

Aktiivne ja lõõgastav puhkus kaunis looduses Vändra metsade keskel ja Pärnu jõe kaldal –Tule ja puhka imekaunis Pärnumaa looduses koos oma pere või sõpradega. Hiiekivi turismitalus leiab loodushuviline puhkaja mõnusa koduse paiga aktiivse puhkuse veetmiseks või lõõgastumiseks. Meie talu asub Pärnu jõe kaldal, mis teeb Teie puhkuse veelgi paremaks. Hiiekivi turismitalus ootavad peret või sõpruskonda (kuni 50 inimest) mitu erinevat majutusvõimalust, puuküttega saunad, erisuurusega puhkeruumid, kena söögi-ja puhketuba, katusealune grillkoda, kiiged ja mitmed grillkohad. Võimalus on toitu ise valmistada või tellida toitlustus talust. 

Saunaõhtud, pidustused, lõkkeõhtud – Hiiekivi turismitalus on võimalik korraldada saunaõhtuid ja pidusid koos pere või sõpradega, lõkkeõhtuid kaunis Pärnumaa looduses jpm. Jõe ääres on suurepärane plats grillimiseks, uus puuküttega saunamajake, suur külakiik, hüppeplatvorm vette hüppamiseks, telkimiskohad jpm. Samuti on võimalik korralda erinevaid mänge, laagreid, tantsu- ja muusikaõhtuid, miks mitte ka diskot.

Meelelahutus, sport, matkad, fotojaht, kalapüük – Meie juures on võimalik lihtsalt lõõgastuda, kuid samuti on võimalik ka aktiivselt puhata. Mängida võrkpalli, korvpalli, jalgpalli, sulgpalli, lauatennist, noolemänge ja koroonat. Kindlasti muudab teie puhkuse meeldivaks Pärnu jõe puhas vesi, kus saate püüda Eestis enimlevinud kalaliike: särg, haug, linask, ahven. Samuti saab korraldada erinevaid matkasid (kanuumatkad Pärnu jõel, metsamatkad, soomatkad) ja ka fotojahti.